PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

W Piszu powstanie park handlowy

Autor: www.dlahandlu.pl 13 lutego 2012 15:22

W Piszu, przy ul. Czerniewskiego 16, powstanie park handlowy o docelowej powierzchni najmu 7 000 mkw. Obecnie funkcjonuje już sklep PSB Mrówka, kolejny etap inwestycji zostanie oddany w użytkowanie w I kw. 2013 roku.

- Obiekt w Piszu ma ciekawą lokalizacje i znaczy potencjał generowania ruchu dla dużo większego kompleksu handlowego - mówi Wojciech Drozd, właściciel RetPro, firmy odpowiedzialnej za komercjalizację i zarządzanie obiektem. - Na terenie inwestycji funkcjonuje już sklep branży budowlanej i wyposażenia domu PSB Mrówka, do którego codziennie przyjeżdża kilkuset klientów z całego powiatu, co znacznie zwiększa strefę oddziaływania lokalizacji. Obiekt jest położony w centralnym punkcie miasta, przy drodze przelotowej, więc jest idealnie położony zarówno dla mieszkańców Pisza, jak i klientów przyjeżdżających z całej gminy. W kolejnym etapie rozwoju inwestycji zamierzamy wynająć powierzchnie dla operatora spożywczego, oraz lokale dla sklepów branży drogeryjnej, obuwniczej i odzieżowej - dodaje Wojciech Drozd.

RetPro zajmuje sie kompleksową komercjalizacja i zarządzaniem inwestycjami komercyjnymi. RetPro zarządza m.in.: Galerią BEM (Zambrów), Galerią NDM (Nowy Dwór Mazowiecki), Galerią Mrówka (Ciechanów), Galerią Łomża, Galerią pod Dębami (Warszawa).

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11493

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane