REKLAMA
REKLAMA

W Piszu powstanie park handlowy

Autor: www.dlahandlu.pl 13 lutego 2012 15:22

W Piszu, przy ul. Czerniewskiego 16, powstanie park handlowy o docelowej powierzchni najmu 7 000 mkw. Obecnie funkcjonuje już sklep PSB Mrówka, kolejny etap inwestycji zostanie oddany w użytkowanie w I kw. 2013 roku.

REKLAMA
- Obiekt w Piszu ma ciekawą lokalizacje i znaczy potencjał generowania ruchu dla dużo większego kompleksu handlowego - mówi Wojciech Drozd, właściciel RetPro, firmy odpowiedzialnej za komercjalizację i zarządzanie obiektem. - Na terenie inwestycji funkcjonuje już sklep branży budowlanej i wyposażenia domu PSB Mrówka, do którego codziennie przyjeżdża kilkuset klientów z całego powiatu, co znacznie zwiększa strefę oddziaływania lokalizacji. Obiekt jest położony w centralnym punkcie miasta, przy drodze przelotowej, więc jest idealnie położony zarówno dla mieszkańców Pisza, jak i klientów przyjeżdżających z całej gminy. W kolejnym etapie rozwoju inwestycji zamierzamy wynająć powierzchnie dla operatora spożywczego, oraz lokale dla sklepów branży drogeryjnej, obuwniczej i odzieżowej - dodaje Wojciech Drozd.

RetPro zajmuje sie kompleksową komercjalizacja i zarządzaniem inwestycjami komercyjnymi. RetPro zarządza m.in.: Galerią BEM (Zambrów), Galerią NDM (Nowy Dwór Mazowiecki), Galerią Mrówka (Ciechanów), Galerią Łomża, Galerią pod Dębami (Warszawa).


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4341

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA