REKLAMA
REKLAMA

W toaletach Galerii Katowickiej zainstalowano monitoring

Autor: tvn24.pl 11 lipca 2016 10:36

Kamery w toaletach Galerii Katowickiej w Katowicach - tej najbardziej obleganej, bo w samym centrum miasta, przy dworcu kolejowym - nie są tajemnicą. Tablice w WC informują, że "z uwagi na państwa bezpieczeństwo hol toalety objęty jest stałym monitoringiem" - podaje TVN24.pl.

REKLAMA

Określenie "hol" jest jednak trochę mylące. W damskiej WC kamera wisi w pomieszczeniu z umywalkami. W męskiej monitoring posunął się dalej. Operator może zajrzeć tam, gdzie są kabiny z ubikacjami i pisuary. Czarna kula na białej ścianie nie każdemu rzuca się w oczy. Wielu klientów jest oburzonych.

 

 - W toaletach rzeczywiście działa system monitoringu. Montaż kamer jest zgodny z prawem, a monitoring tych miejsc wynika z naszej dbałości o bezpieczeństwo i komfort Klientów odwiedzających galerię. Cały system został zaprojektowany w taki sposób, aby uwzględniać i egzekwować prawo klientów do intymności, przy jednoczesnym zachowaniu swojej funkcji. Monitoring został wprowadzony w odpowiedzi na otrzymywane przez nas zgłoszenia i wyraźne prośby naszych klientów - wyjaśnia Joanna Bagińska, dyrektor Galerii Katowickiej.

 

Więcej na www.tvn24.pl

  • MT 2016-07-11 14:44:31

    To jest skandal. Prokuratura w Katowicach winna się tym zająć.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4835

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA