REKLAMA
REKLAMA

Walmart testuje rozwiązania Asdy dla e-zakupów spożywczych

Autor: pr 11 maja 2015 13:12

Walmart testuje rozwiązania Asdy dla e-zakupów spożywczych

Walmart rozpoczyna testy dostaw dla zakupów spożywczych online oraz darmowego odbioru w sklepach. Pilotażowy program zostanie przeprowadzony w 5 lokalizacjach w Stanach Zjednoczonych i będzie bazować na rozwiązaniach wdrożonych przez Asdę, brytyjską sieć supermarketów należącą do amerykańskiego giganta.

REKLAMA

Asda oferuje darmowe dostawy na terenie 97 proc. terytorium Wielkiej Brytanii, a także intensywnie rozwija koncept click&collect. Obecnie brytyjska sieć buduje duży punkt odbioru zakupów na stacji benzynowej przy głównej drodze między Liverpoolem i Manchesterem. Produkty będą przechowywane w specjalnych skrytkach oferujących trzy poziomy chłodzenia. Po wstukaniu kodu przez klienta, zakupy będą umieszczane na przenośniku taśmowym, który dostarczy je do punktu odbioru.

- Nie jest dla nas zaskoczeniem, że kolejne sieci detaliczne testują dostawy online dla zakupów spożywczych lub własne punkty click&collect. Niewątpliwie budowa takich sieci jest właściwym kierunkiem rozwoju, o ile pozostanie otwarta dla wielu graczy. Nasz model, który niedługo zaproponujemy polskim klientom, opiera się na współpracy z wieloma partnerami z różnych branż. Jesteśmy przekonani, że takie rozwiązanie to szansa dla detalistów i sieci spożywczych na rozwijanie własnej sprzedaży online - komentuje Rafał Brzoska, prezes Integer.pl

  • As 2015-05-12 13:38:10

    Śmieszne komentarze ekipy z Integera. Piszcie pod artykułami pozytywne posty dla InPostu heh - tak Szef!

  • werni 2015-05-12 10:52:49

    z tgo co było mówione już we wczesniejszych newsach to paczkomaty i tak maja być rozbudowane o te moduły chłodzace, no chyba ze przygotuja całkowicie nowe urzadzenia. Za niedługo sklepy będą się biły o to by ich klienci odwiedzali.

  • lizus 2015-05-12 10:50:40

    widziałem auta z tesco które rozwoziły zakupy po domach, nie wiedziałem że wszystkie niemieckie koncerny też się za tą branżę biorą.ZOBACZ WSZYSTKIE (6)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12698

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA