REKLAMA
REKLAMA

Warszawski Aldi według nowego konceptu (galeria zdjęć)

www.portalspozywczy.pl 10 czerwca 2015 15:06

10 czerwca sieć Aldi otworzyła pierwszy sklep w Warszawie. Placówka zlokalizowana jest na ulicy Radzymińskiej 245. Placówka zajmuję powierzchnię około 1200 mkw. Obsługę zapewnia 5 kas. Nie przewidziano jednak miejsca na kasy samoobsługowe. Do dyspozycji klientów został również oddany parking mieszczący 90 samochodów.

REKLAMA

Uruchomienie sklepu w Warszawie jest potwierdzeniem nowej strategii przyjętej przez niemieckiego dyskontera. Dotychczas w Polsce funkcjonowało 90 sklepów pod szyldem Aldi. Sieć skupiała się na otwieraniu sklepów na zachodzie oraz południu kraju. Otwarcie sklepu na warszawskim Zaciszu może oznaczać, że firma zdecyduje się na ekspansję w pozostałych regionach Polski.

Warszawski Aldi oparty jest nowym koncepcie. Sklep posiada szeroką ofertę asortymentową. Oprócz produktów występujących pod marką własną, na półkach znaleźć można wiele towarów czołowych polskich oraz międzynarodowych producentów. Dodatkowo rozszerzono ofertę produktów świeżych.
Po prawej stronie od wejścia do sklepu znajduje się stanowisko z pieczywem. Oferta obejmuje zarówno mrożone pieczywo odpiekane bezpośrednio w sklepie, jak również pieczywo pakowane m.in. firmy piekarniczej Oskroba.

Szczególną uwagę zwraca duża wyspa ze świeżymi owocami oraz warzywami zlokalizowana niedaleko wejścia do sklepu, pomiędzy pierwszą a drugą aleją zakupową. Ekspozycja produktów świeżych powoduje, że są one doskonale widoczne dla klientów. 

Aldi zdecydował się na rozwój oferty produktów brandowych. W warszawskim sklepie znaleźć można czołowe marki w tym Coca-Cola, czy Wedel. Na półkach z przetworami mleczarskimi znaczące miejsce zajmują produkty polskiej Mlekovity. Ofertę słodyczy występujących pod marką własną uzupełniają markowe produkty międzynarodowych gigantów takich jak Ferrero oraz Storck.

Oprócz produktów spożywczych w warszawskiej placówce dostępna jest m.in. chemia gospodarcza, mały sprzęt AGD, a nawet cięte kwiaty.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12425

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA