REKLAMA
REKLAMA

Warszawski Sznyt - nowe miejsce na kulinarnej mapie Warszawy

Autor: pr 29 listopada 2016 13:05

Senatorska Investment, właściciel zlokalizowanego na Starym Mieście biurowca Plac Zamkowy – Business with Heritage, pozyskała kolejnego najemcę. Firma “Restauracje Krawczyk” – ogólnopolski właściciel restauracji - otworzy tu dwupoziomowy lokal o nazwie “Warszawski Sznyt”.

REKLAMA

Spółka “Restauracje Krawczyk” wynajęła największy lokal usługowy oferowany przez Plac Zamkowy – Business with Heritage, o powierzchni 602 m2, znajdujący się na dwóch kondygnacjach budynku z widokiem na plac Zamkowy. Już w marcu 2017r, restaurator otworzy tu swoją flagową, dwupiętrową restaurację “Warszawski Sznyt”.

Według koncepcji restauratora, na dolnym poziomie znajdzie się nowatorski steakhouse z międzynarodowym menu.Tematem przewodnim kuchni serwowanej na pierwszym pietrze będzie “tradycja polska”. Szefem kuchni w “Warszawski Sznyt” jest Paweł Kałuski.

Plac Zamkowy - Business with Heritage to czterokondygnacyjny budynek biurowo-usługowy klasy A+, zaprojektowany przez pracownię architektoniczną RKW Rhode Kellermann Wawrowsky, o całkowitej powierzchni najmu wynoszącej 5 680 mkw. Do dyspozycji najemców oddano 1 626 mkw. przestrzeni usługowo–handlowej na poziomie parteru oraz pierwszego piętra od strony placu Zamkowego, oraz 3 851 mkw. powierzchni biurowej, znajdującej na wyższych kondygnacjach. Dodatkowo pod budynkiem znajduje się dwupoziomowy parking podziemny na 27 miejsc.

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12538

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA