PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Warszawskie Millenium Plaza pozyskuje nowych najemców

Autor: portalspozywczy.pl 29 czerwca 2011 18:48

Zarządca galerii usługowo-handlowej Millennium Plaza w Warszawie realizuje nową strategię pozyskania najemców. W efekcie, w ciągu dwóch ostatnich miesięcy w Galerii Millennium powstało sześć nowych sklepów i punktów usługowych, które łącznie zajmują powierzchnię prawie 430 mkw.

Wśród nowych najemców znalazło się biuro podróży Thomas Cook prowadzone przez firmę Neckermann Polska, kwiaciarnia Mandagora oraz sklep z bielizną Triumph. W części galerii, w której znajdują się przychodnie lekarskie, wkrótce ruszy Kamax Estetyka, placówka świadcząca usługi medycyny estetycznej. Największą powierzchnię, ponad 270 mkw., wynajęła restauracja Kantina oferująca kuchnię europejską i włoską.
Na trzecim ulokowane zostały przychodnie SWISSMED, Visimax i Bopol, a nowy zarządca poszukuje kolejnych najemców z segmentów dentystyki, medycyny kosmetycznej i naturalnej oraz odnowy biologicznej. Na drugim i trzecim piętrze znajdują się sale konferencyjne, a na czwartym - restauracje.
Pozostałe wolne lokale usługowo-handlowe na parterze zarządca galerii planuje przeznaczyć na ekskluzywne butiki lub punkty obsługujące najemców budynku. W chwili obecnej prowadzone są rozmowy z firmą jubilerską, z dystrybutorem ekskluzywnych artykułów wyposażenia wnętrz oraz z delikatesami.
Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11053

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 533212

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane