REKLAMA
REKLAMA

Wątpliwości prawne wokół budowy Biedronki w Sobieszowie

Autor: Nowiny Jeleniogórskie 1 października 2010 10:13

Czy pozwolenie na budowę Biedronki w Sobieszowie zostało wydane z naruszeniem prawa? Sprawa trafiła do wojewódzkiego inspektora nadzoru budowlanego. Market jest już po odbiorze i lada moment ma zostać otwarty - informuje portal Nowiny Jeleniogórskie.

REKLAMA
Biedronka została wybudowana dwa tygodnie temu, jednak jej otwarcie przedłużyło się. Inwestor czekał na pozwolenie na użytkowanie obiektu. Taki dokument został wydany 27 września. Jak informuje Hanna Jaśkiewicz, powiatowy inspektor nadzoru budowlanego, obiekt został wybudowany zgodnie z pozwoleniem na budowę.

Inspektor miał natomiast zastrzeżenia co do samego pozwolenia na budowę. Są zastrzeżenia, czy pozwolenie nie zostało wydane z naruszeniem prawa. Może się okazać, że jest niezgodne z przeznaczeniem tego terenu. Naczelnik wydziału architektury i budownictwa Magdalena Kwasiuk uważa, że pozwolenie na budowę było zgodne z prawem - czytamy na stronie Nowin.

Portal podaje, że jeśli wojewoda uzna, że urzędnicy popełnili błąd, będą musieli go naprawić. W praktyce będzie to tylko papierkowa robota.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12698

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA