REKLAMA
REKLAMA

Wdrożenie nowej strony responsywnej przyniosło Ekoj.pl duży wzrost odwiedzin

Autor: pr, dlahandlu.pl 7 lipca 2015 09:26

Od początku lipca klienci sklepu ze zdrową żywnością Ekoj.pl mogą dokonywać zakupów mobilnych poprzez nową stronę responsywną.

REKLAMA

Ekoj.pl to internetowe delikatesyskupiające się na dostarczaniu ekologicznych produktów spożywczych głównie na terenie Poznania i okolic. Firma posiada samochód chłodnię, którym dostarcza zakupy do klientów. Realizuje także sprzedaż wysyłkową żywności, przede wszystkim trwałych produktów bio takich jak bakalie, makarony, mąki, soki, czy oleje.

Ponad 30% zamówień w sklepie Ekoj.pl dokonuje się mobilnie. To więcej niż średnia dla całego rynku e-commerce. Wdrożenie strony responsywnej pozwala klientom sklepu zaoszczędzić czas i zapewnia wygodę zakupów. Przy coraz większym zainteresowaniu zdrową żywnością, wprowadzenie tej zmiany daje dużą przewagę konkurencyjną na rynku ekologicznych produktów spożywczych.

Od wprowadzenia, czyli około tygodnia sklep Ekoj.pl odnotował już 2 proc. wzrost unikalnych odwiedzin na urządzeniach mobilnych. W tym czasie klienci dokonali aż o 300 proc. więcej zakupów za pomocą smartfonów i tabletów. Uwzględniając początek okresu wakacyjnego to bardzo dobry wynik z tendencją wzrostową.

Prace nad nową stroną trwały około 3 miesięcy.

 

  • ekonsulting 2015-07-13 21:08:55

    Responsive web design:

    artmetic.pl

  • Mertis 2015-07-07 13:03:14

    Ja mogę polecić sklep pure green, jest tam sporo kiełków i kiełkownic. Ceny są różne ale warto tam zajrzeć.

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12491

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA