REKLAMA
REKLAMA

Według analityków Eko Holding powinno skupić się na detalu

Autor: portalspozywczy.pl 10 września 2011 10:07

Zdaniem analityków giełdowych w związku z tym, że Eko Holding jest ciągle stosunkowo niewielką spółką powinien skupić się na swoim podstawowym biznesie, czyli rozwoju sieci detalicznych - Eko i Rabat. W momencie gdy spółka osiągnie odpowiednią skalę będzie mógła pomyśleć o rozwoju dystrybucji i obsłudze niezależnych sklepów działających na rynku - pisze portalspozywczy.pl.

REKLAMA

Krzysztof Gradecki, prezes Eko Holding pytany, czy spółka planuje rozwój dystrybucji żywności np. poprzez przejęcia w innych regionach kraju stwierdził, że nie zapadła jeszcze decyzja w tej sprawie. - Rovita została przejęta w konkretnym celu, aby zapewnić obsługę logistyczną sklepów Eko i Rabat. Jeszcze za wcześnie aby mówić o dalszym rozwoju dystrybucji żywności, będziemy się tej kwestii przyglądać.
Witold Jękot, prezes zarządu Rovita S.A., stwierdził jedynie, że szkoda byłoby marnować potencjał dystrybucyjny, który wnosi Rovita do Grupy. Jednocześnie zaznaczył, że dalszy rozwój dystrybucji będzie zależał od decyzji władz Eko Holdingu.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12889

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA