Węglomat - nowe narzędzie do zakupu produktów węglowych

Autor: pr 2 marca 2016 13:33

Do sieci sklepów ogólnospożywczych i DIY firma Tani Opał wprowadza nowe narzędzie ułatwiające zakupy.  Węglomaty ustawione w sklepach pozwolą jeszcze szybciej dostarczyć produkty węglowe „pod drzwi” klienta.

Węglomat ma za zadanie skrócić czas oczekiwania na złożenie zamówienia w sklepie. Klient pomija obowiązkowy dotąd kontakt z obsługą działu, zajmującą się rejestrowaniem zamówień. . Nie czekając na obsługę marketu sam angażuje się w swój proces zakupowy. Własnoręcznie wpisuje niezbędne dane w węglomacie Po otrzymaniu smsa zwrotnego z numerem i kwotą zamówienia może już uregulować należność w kasie sklepu.

 

 

  • Karma 2016-03-19 17:37:30

    Sami jesteśmy już kasjerami w marketach spozywczych teraz bez pomocy pracowników kupujemy wegiel. Jak daleko to pojdzie. W strone sysetomow obsługiwanych sieci wielkopowierzchniowych w których pracujea roboty i tego typu urządzenia. Tysiace ludzi straci prace. Ale z drugiej strony ludzie czestoz awodza, bo trzeba stać w kolejkach a tu przerwa a tu chce się siusiu. Chyba sam poszedłbym do automatu i zmowil w momencie gdy zobaczyłbym ogonek do pana z dzialu grzewczego. Taka karma.

  • ebi 2016-03-14 16:44:08

    Noo noo niczego sobie. Jak tylko spotkam nie omieszkam wyprobowac. Mam tylko nadzieje ze formalności skrocili do minimum – nie mam zamiaru tam kwitnac godzinami.

  • szacun 2016-03-10 14:28:35

    sprzedają tylko wegiel i takie cuda wymyslaja- szacun

ZOBACZ WSZYSTKIE (3)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12313

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane