REKLAMA
REKLAMA

Wielokanałowa kampania Majonezu Kętrzyńskiego

Autor: media2.pl 30 czerwca 2014 09:53

Wielokanałowa kampania Majonezu Kętrzyńskiego

Blog prowadzony przez nietypowego autora, zaskakujące eventy, limitowane dwupaki oraz jacht Kultowego Kętrzyniaka na mazurskich jeziorach - to dalsze etapy kampanii "Kultowy Polski Majonez".

REKLAMA

Kampania reklamowa Majonezu Kętrzyńskiego pod hasłem "Kultowy Polski Majonez od 1962 roku" rozpoczęła się na początku kwietnia. Wtedy też firma MAJONEZY "Spółdzielnia Pracy Produkcyjno- Handlowa" w Kętrzynie zaprezentowała nowe hasło oraz kreacje graficzne nawiązujące do epoki retro i artystycznych plakatów z nurtu "estetyki sentymentalnej".

Na Warmii i Mazurach oraz w regionach sąsiadujących pojawiły się billboardy przedstawiające potrawy z majonezem, np. kanapeczka z Kultowym Majonezem czy jajeczko z Kultowym Majonezem. Powstała seria limitowanych plakatów oraz nastąpiła nowa odsłona profilu marki na FB, gdzie w roli band hero występuje sam Majonez Kętrzyński. Dyskutuje z fanami oraz odpowiada na ich pytania.

Latem na mazurskie szlaki wypłynie też specjalny jacht Kultowego Majonezu, którego załoga będzie rozdawać firmowe przysmaki.

  • Ajja 2014-06-30 11:28:12

    Nie wiem jak to wygląda w innych regionach, ale na Warmii i Mazurach ten majonez i bez kampanii miał status kultowy. Jak keczup Włocławek ;-)

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12720

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA