PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Winiary promują się na Facebooku

Autor: dlahandlu.pl 18 października 2010 13:42

Na serwisie Facebook wystartował profil dedykowany zwolennikom linii produktów Winiary Pomysł na... Zadaniem tego funpage'a jest nie tylko gromadzenie entuzjastów sztuki gotowania. Ma też inspirować i generować pomysły związane z domem, rodziną, przyjaciółmi oraz wszystkimi ważnymi wydarzeniami w życiu internautów.

Pod adresem www.facebook.com/PomyslNa kryje się cały system interesujących i pogrupowanych w cykle tematyczne treści.
Można zaplanować wieczór z maratonem filmowym, wybrać się na wirtualny spacer po galerii fotografii parku w Pszczynie, czy zobaczyć jakie trendy będą obowiązywać w jesiennym sezonie.

Ciekawym rozwiązaniem jest wyszukiwarka „pomysłowych" przepisów. Wystarczy przeczesać swoją lodówkę i w specjalnym formularzu zaznaczyć wszystko, co udało się w niej znaleźć. System sam wskaże które Pomysły na... zawierają wybrane przez nas składniki.

W ciągu zaledwie miesiąca profil zgromadził prawie 800 fanów. Dzielą się oni swoimi kulinarnymi dokonaniami z innymi użytkownikami Facebooka. Nie brakuje ciekawych przepisów, zdjęć gotowych potraw, czy sugestii na nowe smaki Pomysłów na... Ale przede wszystkim jest to miejsce, gdzie internauci mają możliwość porozmawiania z innymi zwolennikami swojego ulubionego produktu.
Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11609

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane