REKLAMA
REKLAMA

Wkrótce ruszy budowa galerii handlowych w Tczewie i Starachowicach

Autor: propertynews.pl 30 maja 2011 09:36

Na przełomie maja i czerwca ruszy budowa galerii handlowej przy dworcu kolejowym w Tczewie. Planowane zakończenie budowy obiektu to I kwartał 2012 roku.

REKLAMA

Jak informowaliśmy wcześniej, centrum handlowe Galeria Kociewska powstanie u zbiegu ulic Gdańskiej i Pomorskiej. Na początku grudnia ub. r. władze miasta zdecydowały o braku potrzeby przeprowadzenia oceny oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko.

Inwestorem jest Biuro Prawno-Finansowe Inwestor z Białej Podlaskiej.
Powierzchnia handlowa tczewskiego centrum będzie wynosić ok. 14 tys. mkw. Najemcami będą m.in.: market spożywczy, drogeryjny, butiki odzieżowe i obuwnicze oraz punkty gastronomiczne. Galerię zbuduje firma Dekpol.

Już wkrótce rozpoczną się prace przy budowie Galerii Kamiennej w Starachowicach. Inwestor ma nadzieję, iż na przełomie czerwca i lipca prace budowlane ruszą pełną parą. Przewiduje, że realizacja całej inwestycji potrwa około 8-9 miesięcy. Na terenie działki budowlanej znajduje się obecnie budynek byłej szkoły. Dla celów realizacji inwestycji konieczne jest jego wyburzenie. Galeria będzie się mieścić w nowym obiekcie, który zostanie wybudowany od podstaw. Powierzchnia całkowita budynku wyniesie ponad 12 tys. mkw. Galeria będzie liczyć ponad 40 lokali. 

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 13589

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 999781

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA