Wkrótce ruszy budowa galerii handlowych w Tczewie i Starachowicach

Autor: propertynews.pl 30 maja 2011 09:36

Na przełomie maja i czerwca ruszy budowa galerii handlowej przy dworcu kolejowym w Tczewie. Planowane zakończenie budowy obiektu to I kwartał 2012 roku.

Jak informowaliśmy wcześniej, centrum handlowe Galeria Kociewska powstanie u zbiegu ulic Gdańskiej i Pomorskiej. Na początku grudnia ub. r. władze miasta zdecydowały o braku potrzeby przeprowadzenia oceny oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko.

Inwestorem jest Biuro Prawno-Finansowe Inwestor z Białej Podlaskiej.
Powierzchnia handlowa tczewskiego centrum będzie wynosić ok. 14 tys. mkw. Najemcami będą m.in.: market spożywczy, drogeryjny, butiki odzieżowe i obuwnicze oraz punkty gastronomiczne. Galerię zbuduje firma Dekpol.

Już wkrótce rozpoczną się prace przy budowie Galerii Kamiennej w Starachowicach. Inwestor ma nadzieję, iż na przełomie czerwca i lipca prace budowlane ruszą pełną parą. Przewiduje, że realizacja całej inwestycji potrwa około 8-9 miesięcy. Na terenie działki budowlanej znajduje się obecnie budynek byłej szkoły. Dla celów realizacji inwestycji konieczne jest jego wyburzenie. Galeria będzie się mieścić w nowym obiekcie, który zostanie wybudowany od podstaw. Powierzchnia całkowita budynku wyniesie ponad 12 tys. mkw. Galeria będzie liczyć ponad 40 lokali. 

 


WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12438

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane