REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Partner portalu: City Board Partner portalu: Frigo Logistics
REKLAMA

Wkrótce ruszy budowa galerii handlowych w Tczewie i Starachowicach

Autor: propertynews.pl 30 maja 2011 09:36

Na przełomie maja i czerwca ruszy budowa galerii handlowej przy dworcu kolejowym w Tczewie. Planowane zakończenie budowy obiektu to I kwartał 2012 roku.

REKLAMA

Jak informowaliśmy wcześniej, centrum handlowe Galeria Kociewska powstanie u zbiegu ulic Gdańskiej i Pomorskiej. Na początku grudnia ub. r. władze miasta zdecydowały o braku potrzeby przeprowadzenia oceny oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko.

Inwestorem jest Biuro Prawno-Finansowe Inwestor z Białej Podlaskiej.
Powierzchnia handlowa tczewskiego centrum będzie wynosić ok. 14 tys. mkw. Najemcami będą m.in.: market spożywczy, drogeryjny, butiki odzieżowe i obuwnicze oraz punkty gastronomiczne. Galerię zbuduje firma Dekpol.

Już wkrótce rozpoczną się prace przy budowie Galerii Kamiennej w Starachowicach. Inwestor ma nadzieję, iż na przełomie czerwca i lipca prace budowlane ruszą pełną parą. Przewiduje, że realizacja całej inwestycji potrwa około 8-9 miesięcy. Na terenie działki budowlanej znajduje się obecnie budynek byłej szkoły. Dla celów realizacji inwestycji konieczne jest jego wyburzenie. Galeria będzie się mieścić w nowym obiekcie, który zostanie wybudowany od podstaw. Powierzchnia całkowita budynku wyniesie ponad 12 tys. mkw. Galeria będzie liczyć ponad 40 lokali. 

 
WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA
  • Max

    3,98

  • Śr

    3,03

  • Min

    2,47

» Produkty » Sklepy » Regiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 16087

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 1231132

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA