REKLAMA
REKLAMA

Właściciel sieci Dino przejmuje mleczarnię

Autor: portalspozywczy.pl 3 czerwca 2011 14:33

Właściciel sieci Dino przejmuje mleczarnię

BT Development - spółka należąca do głównego udziałowca Dino Polska - wygrał publiczny przetarg ogłoszony przez Ministerstwo Skarbu Państwa na sprzedaż udziałów poznańskiej Mleczarni Naramowice.

REKLAMA
- To dla nas bardzo dobra decyzja, bo inwestor chce rozwijać spółkę i na jej bazie produkować tradycyjne wyroby dla sieci swoich sklepów, czyli Dino Polska, nadal pod marką Naramowice - komentuje prezes mleczarni Romana Kwapisz.

Inwestor zapewnia, że będzie kontynuował działalność mleczarni w niezmienionej formie. Ponadto będzie inwestował, aby ją rozwinąć, zwiększyć asortyment i produkcję.

Mleczarnia Naramowice słynie z serka ziarnistego Grani oraz masła śmietankowego wytwarzanego według staropolskiej receptury. Naramowickie produkty nie zawierają konserwantów.

W marketach Dino już wkrótce dostępna będzie pełna gama produktów Mleczarni Naramowice.

Plany rozwoju sieci na najbliższe lata są ambitne. W 2011 r. spółka planuje otwarcie kolejnych 45 placówek handlowych. W ciągu 3-4 lat w odległości 250 km od magazynu centralnego, który znajduje się w Krotoszynie w województwie wielkopolskim powstanie ok. 300 sklepów.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12365

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA