REKLAMA
REKLAMA

Właściciele e-sklepów mogą skorzystać z nowej funkcjonalności

Autor: dlahandlu.pl 23 listopada 2010 12:46

Dla użytkownika liczy się trafność odpowiedzi na zapytanie, czas jej udzielenia, rozpoznanie intencji kupującego, a także możliwość wygodnego i szybkiego zawężania listy prezentowanych towarów. Wszystkie te czynniki wpływają na budowanie satysfakcji klienta, a co za tym idzie na zysk e-sklepu.

REKLAMA

Standard wyszukiwania i prezentacji produktów Fablo to jedna z propozycji ulepszenia wyszukiwania wyników na stronie sklepu, bo pokazuje dobre wyniki również wtedy, gdy użytkownik wpisze nazwę produktu z błędem ortograficznym, przestawieniem liter, czy literówkę.Skrócony został takźe czas wyszukiwania. Fablo oferowane jest jako usługa (w modelu SaaS), co oznacza, że właściciel sklepu rozlicza się w oparciu o okresowy abonament. W ramach opłat dostaje aktualizacje, nowe wersje i kolejne funkcjonalności wyszukiwarki.

Wdrożenie Fablo polega na modyfikacji kodu strony sklepu, tak aby zapytania klientów wysyłane były do serwerów Fablo, a nie do lokalnej bazy. Fablo zwraca do e-sklepu listę odpowiedzi, które ten może prezentować bezpośrednio lub filtrować je według swoich kryteriów. Wdrożenie rozwiązania kompleksowego z nawigacją i filtrowaniem wyników wymaga integracji kodu z grafiką sklepu.

  • Jan Niezbędny 2010-11-25 12:19:01

    obejrzyjcie sobie filmik na youtubie www.youtube.com/watch?v=YuWnq8w3lrc , jak to działa.

  • www 2010-11-23 14:25:23

    bardzo ciekawe rozwiązanie

  • www 2010-11-23 14:25:22

    bardzo ciekawe rozwiązanie

ZOBACZ WSZYSTKIE (3)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12399

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA