REKLAMA
REKLAMA

Wody funkcjonalne od firmy Wosana

Autor: pr 6 marca 2015 13:46

Firma Wosana, która ma w swoim portfolio wódy butelkowane Słowianka, rozszerza asortyment o wody funkcjonalne Słowianka Slim i Słowianka Beauty.

REKLAMA
Słowianka Slim i Beauty mają pomóc o to produkty powstałe specjalnie z myślą o kobietach, które dbają o swoją kondycję i piękny wygląd. Oba napoje dostępne są w owocowych smakach, zamkniętych w poręcznej butelce o pojemności 750 ml. Produkty są dosładzane ekstraktem na bazie liści stewii.

Woda Słowianka Slim, o smaku jabłek i gruszek, zawiera, błonnik oraz L-karnitynę. Truskawkowo-gruszkowa Słowianka Beauty zawiera kolagen oraz aloes, który w połączeniu z cynkiem, niacyną, biotyną i witaminami z grupy B tworzy kombinację chroniącą skórę przez przesuszeniem, a zarazem poprawiającą kondycję włosów i paznokci.

Do tej pory w ofercie Wosany były cztery marki wód: Słowianka i Słowianka Zdrój (w małych szklanych butelkach), Cristal oraz Mama i Ja. Firma produkuje je w oparciu o własne ujęcia wód głębinowych, zlokalizowane na obrzeżach Słowińskiego i Jurajskiego Parku Narodowego.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4835

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA