REKLAMA
REKLAMA

Wolsztyński Mini Park jeszcze przed otwarciem jest wynajęty w całości

Autor: dlahandlu.pl 20 maja 2010 09:13

Firma Świtalski & Synowie zakończyła komercjalizację Mini Parku w Wolsztynie. 5 czerwca odbędzie się oficjalne otwarcie obiektu.

REKLAMA

Od 30 kwietnia na terenie galerii działa sklep ogólnopolskiej sieci spożywczej Biedronka. Pozostali najemcy przygotowują się do otwarcia, trwają prace wykończeniowe i aranżacyjne poszczególnych lokali. Do 5 czerwca oferta obiektu poszerzy się o: butik z bielizną, delikatesy mięsne, salon prasowy Kolporter oraz centrum chińskie Shun Xin, oferujące artykuły gospodarstwa domowego, buty, odzież, zabawki, galanterię skórzaną. Do końca czerwca rozpocznie również działalność Apteka Medyczna.
- Mini Parki to galerie tworzone
z myślą o lokalnej społeczności. Staramy się, by każda z nich nabrała wyjątkowego charakteru i dzięki kompleksowej ofercie ułatwiała klientom codzienne zakupy. Mini Park w Wolsztynie to jedyny tej klasy obiekt handlowy w mieście i wierzymy, że szybko zyska stałych klientów - informuje Tomasz Jurga, członek zarządu firmy Świtalski & Synowie.

Dwukondygnacyjny obiekt położony jest w centrum miasta, przy ulicach Gajewskich i Lipowej w odległości 500 metrów od obwodnicy miasta, w sąsiedztwie osiedli mieszkaniowych i domów jednorodzinnych. Powierzchnia handlowa galerii wynosi 1.375 mkw. Obiekt posiada dwa wejścia dla klientów. Komunikację z piętrem zapewniają ruchome schody, klatka schodowa oraz winda przystosowana dla osób niepełnosprawnych.

Z okazji oficjalnego otwarcia galerii 5 czerwca inwestor, poznańska firma
Świtalski & Synowie, wspólnie z Wolsztyńskim Domem Kultury przygotowali ciekawy program artystyczny. Tego dnia od godziny 12:00 do 15:00 u zbiegu ulic Gajewskich
i Lipowej będą odbywać się integracyjne gry i zabawy, pokazy tańca, występy artystów oraz wiele innych atrakcji.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12556

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA