REKLAMA
REKLAMA

Wrocławska prokuratura prowadzi śledztwo ws. korupcji wśród managerów sieci handlowych

Autor: gazetawroclawska.pl 7 listopada 2012 11:22

Dwie osoby będą dziś przesłuchiwane pod zarzutem działania na szkodę jednej z sieci handlowych działających w Polsce. Zostały zatrzymane we wtorek w Warszawie przez policjantów wydziału do walki z korupcją Komendy Wojewódzkiej Policji - podaje gazetawroclawska.pl.

REKLAMA
Od kilkunastu miesięcy Prokuratura Apelacyjna we Wrocławiu prowadzi śledztwo dotyczące przekupywania managerów z supermarketów przez producentów towarów. W zamian za łapówki podejmowali oni decyzje o kupowaniu produktów konkretnych firm, które potem trafiały na sklepowe półki - informuje Gazeta Wrocławska.

Śledztwo zaczęło się od Kauflandu, ale szybko okazało się, że proceder korupcyjny dotyczy również innych dużych sieci handlowych, jakie reprezentowały zatrzymane wczoraj osoby. Rzecznik prokuratury Marek Ratajczyk nie chciał zdradzić o jakie siei chodzi.

  • klient 2012-11-11 12:46:08

    Nareście należał to zrobić dawno. przecież Kupiec w sieci to szycha, a dostawcy i producenci jch natarczywie i skutecznie korompuję, Wycieczkami szkoleniami i pamięcią finansową przy okazji świąt jak i co jakiś czas wypłacają prowizję od zamówionych towarów lub nowych wprowadzonych indeksów!!. Znam taką sieć dawniej niemiecką obecnie szwajcarską z siedzibą w wielkopolsce.i jest głuchy.

    Klient

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11855

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA