REKLAMA
REKLAMA

Wspólna promocja Lay's i Pepsi

Autor: dlahandlu.pl 27 kwietnia 2012 14:12

Wystartowała pierwsza wspólna akcja promocyjna marek Pepsi i Lay's. Twarzą akcji promocyjnej, w której do wygrania jest 15 milionów nagród, została gwiazda futbolu Wojtek Szczęsny. Loterii towarzyszy kampania promocyjna pod hasłem „Kasa, Lay's i Pepsi prosto z paczek i spod nakrętek".

REKLAMA

 Wizerunek sportowca znajdzie się na limitowanej linii promocyjnych produktów obu marek oraz na dedykowanych materiałach POS.

Promocja potrwa do 28 sierpnia 2012. Należy kupić produkt promocyjny Pepsi lub Lay's i szukać kodów pod nakrętkami oraz kuponów w paczkach chipsów. Konsumenci mogą wygrać m.in. kasę, a także darmowe butelki Pepsi i paczki Lay's.

Równolegle rozpoczęła się kampania telewizyjna promująca wspólną promocję Pepsi i Lay's. Od 23 kwietnia do początku czerwca spot promujący loterię promocyjną będzie emitowany w stacjach najlepiej dopasowanych do grupy docelowej obydwu marek.

 • Asia 2012-07-27 15:31:03

  Szczęsny razem z Pepsi wyru#%@#%$@li mnie z tą "loterią".  To kpina... Pepsi w moich oczach dopuściła się kantu... Nie piję jej już!

 • oszukana 2012-07-26 13:10:40

  mega bzdura!

  zakupiona w rossmanie pepsi z 'wygrywajaca nakrętką" i co teraz? w rossmanie nie chca wymieniać choć ich sieci na stronie pepsi jako sklepów NIE UCZESTNICZĄCYCH w promocji NIE MA.

  Może czas na wyciągnie odpowiedzialności za oszukiwanie klientów?

  Pepsi reklamuje swoją płatną inforlinię - i ja mam teraz do nich dzwonic tracąc pieniądze i pytać o sklep w którym wymienią nakrętkę na pepsi i jadąc tam tracic swój czas? TO JEST PROMOCJA???

 • monika 2012-06-29 12:16:29

  LIPA, w ramach protestu proponuje akcje antypromocyjną NIE dla Pepsi.

ZOBACZ WSZYSTKIE (5)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12425

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA