Wycieczka do Kanady nagrodą w konkursie Kotányi

Autor: pr 25 listopada 2011 11:07

Wycieczka do Kanady nagrodą w konkursie Kotányi

W ramach promocji swojej nowej kolekcji w 100 proc. naturalnych przypraw, firma Kotányi zorganizowała konkurs, w którym do wygrania są dwie dwuosobowe wycieczki do Kanady.

W ramach wprowadzenia nowej linii produktów 100% naturalny smak, producent od listopada do lutego prowadzi konkurs, w którym nagrodami głównymi są dwie dwuosobowe wycieczki do Kanady oraz 100 zestawów przypraw Kotányi.

Aby wziąć udział w konkursie należy kupić dwa produkty Kotányi, w tym jedną z nowych mieszanek przypraw o 100% naturalnym smaku (bez glutaminianu sodu, bez konserwantów), zachować paragon zakupu, wypełnić kartę konkursową - bądź formularz znajdujący się
na stronie producenta - i dokończyć zdanie: „Kocham w 100% naturalny smak, ponieważ...". Autorzy dwóch najbardziej kreatywnych odpowiedzi otrzymają nagrody główne. Szczegółowe informacje o konkursie można odnaleźć  na stronie www.kotanyi.com/pl. Znajdują się na niej także przepisy kulinarne z wykorzystaniem wyłącznie naturalnych składników. Uczestnicy konkursu mogą za pomocą strony wysłać własny przepis na danie przyprawione mieszankami Kotányi.
Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11056

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane