REKLAMA
REKLAMA

Z okazji Wielkanocy Biedronka wprowadza do oferty wiele nowości

Autor: pr, dlahandlu.pl 10 marca 2016 10:34

Biedronka odświeżyła szatę graficzną typowych świątecznych artykułów oraz wprowadziła do oferty nowości.

REKLAMA

Wiosenne, radosne opakowania z elementami kwiatów i zwierząt zyskały m.in. biała kiełbasa, chrzan, czy słodycze. Wśród dostępnych na wyłączność produktów znalazły się np. pierś
z gęsi wolno gotowana, sernik wielkanocny czy ekspres Italico Aurora Nuovo. Świąteczny asortyment zaprezentowano w dedykowanych folderach: „Przygotuj się na Wielkanoc!” od 29 lutego, „Nadchodzi Wielkanoc” od 7 marca i „Wielkanocne przepisy naszych Mam” od 14 marca.

Obok świeżych ryb i mięsa dostępnych w stałym asortymencie sieci, Biedronka przygotowała także specjalną ofertę produktów na święta. Znalazły się w niej np. tusza śledzia, filet z tołpygi ze skórą, filet z suma bez skóry, filet z łososia atlantyckiego i patroszony labraks (okoń morski). Na amatorów potraw mięsnych czeka m.in. necówka – pieczeń z polędwiczką wieprzową, gotowe do pieczenia: schab ze śliwką, karkówka i szynka wieprzowa, a także świeża kaczka, perliczka
i królik oraz mrożona pierś z gęsi owsianej.

W folderze „Wielkanocne przepisy naszych Mam”, oprócz prezentacji produktów znalazły się także receptury na świąteczne dania, autorstwa Jakuba Kuronia oraz laureatów konkursu zorganizowanego przez Biedronkę.

Klienci sieci będą mogli spróbować także sernika wielkanocnego, przygotowanego specjalnie dla klientów Biedronki przez Firmę Cukierniczą „MW Janczewscy”.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12556

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA