REKLAMA
REKLAMA

Z zarządu Wedla odchodzi ostatni Polak

Autor: Puls Biznesu 10 września 2014 10:56

Witold Ziobrowski został odwołany z funkcji członka zarządu Wedla. Japoński zarząd zapowiada, że spółka odzyska palmę pierwszeństwa - pisze "Puls Biznesu".

REKLAMA
Stanowiska prezesa i wiceprezesów Wedla piastują Japończycy. W zarządzie, od czasu zmian własnościowych, zasiadał również Polak. Przez ostatnie dwa lata funkcję dyrektora zarządzającego sprawował Witold Ziobrowski. To z nim japońscy właściciele postanowili się pożegnać. Do pracowników spółki została rozesłana wiadomość, pod którą podpisał się Ippei Sakaguchi, dotychczasowy wiceprezes.
Magdalena Kołodziejska, rzecznik Lotte Wedel, zapytana o zmiany kadrowe i strategiczne spółki, przesłała do redakcji "PB" jedynie krótkie oświadczenie. Potwierdza w nim, że Witold Ziobrowski nie pełni już funkcji dyrektora zarządzającego i członka zarządu, a dyrektorem zarządzającym został Ippei Sakaguchi. Z wiadomości kierowanej do pracowników wynika, że będzie pełnił tę funkcję do czasu znalezienia nowego kandydata.
  • Polak 2014-09-18 12:57:06

    Japończycy powinni wszystkich tych oszołomów zwolnić ,tych co pracowitych ludzi pozwalniali a sami grzali tyłki na dobrych posadkach.

  • Zmian potrzeba wiecej 2014-09-10 16:36:02

    Zdecydowanie zasluzone odwolanie. Ten czlowiek bedzie smazyl sie w piekle za to jak potraktowal niektorych ludzi. To nie wszystkie zmiany ktore powinny byc przeprowadzone w wedlu. Wroccie do starych dobrych pracownikow ktorzy albo przez pana dyrektora utracili prace albo poprostu sami zrezygnowali

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12698

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA