PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Żabka kusi do współpracy za 6,5 tys. zł

Autor: dlahandlu.pl 21 października 2016 11:59

Żabka kusi do współpracy za 6,5 tys. zł fot. Żabka Polska

Żabka Polska prowadzi akcję rekrutacji franczyzobiorców na "nowych, korzystnych warunkach współpracy" - można przeczytać w materiałach promocyjnych skierowanych do franczyzobiorców. Dotychczas sieć rozwijała się w oparciu o umowy z ajentami.

Firma oferuje przychód podstawowy: 6500 zł w przypadku prawidłowego wykonywania umowy franczyzowej, od pierwszego miesiąca marżę minimum 5 proc., dodatkowy przychód za realizację celów sprzedażowych, dodatkowe premie i świadczenia (np. za jakość prowadzenia sklepu), a także w pełni wyposażony i zatowarowany sklep oraz stałe wsparcie w prowadzeniu sklepu.

Materiały promujące nową formę współpracy - franczyzę zamiast ajencji - Żabka Polska promuje m.in. rozklejając plakaty na witrynach prowadzonych sklepów Żabka i Freshmarket.

Od kandydatów na franczyzobiorców sieć oczekuje: gotowości do prowadzenia własnej działalności gospodarczej, przedsiębiorczości, umiejętności kierowania zespołem, pozytywnego nastawienia do klienta, zaangażowania, optymizmu i motywacji do pracy, znajomości obsługi komputera, minimalnego wkładu finansowego na pokrycie kosztów w pierwszym miesiącu prowadzenia działalności.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • xxx 2017-03-02 10:58:16

    chyba kusi założeniem sznura na szyje

  • Ropuch 2016-11-02 13:44:33

    Przecież ten artykuł to czysta reklama

  • Adam 2016-10-21 18:58:39

    Czy ktoś tutaj czyta to przed kopiuj+wklej materiału prasowego? Przecież jasno z tego wynika, że to wciąż ajencja tylko na jakichś nowych zasadach. Niby z jakiego powodu miałoby się to nazywać franczyzą? Zero szacunku dla czytelników.

ZOBACZ WSZYSTKIE (3)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11474

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 533212

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane