REKLAMA
REKLAMA

Zakupy jednym kliknięciem na empik.com

Autor: dlahandlu.pl 24 maja 2016 14:38

Empik.com uruchomił funkcjonalność one click buy, umożliwiającą zakupy poprzez jedno kliknięcie. Taka funkcjonalność oznacza większą wygodę i znacznie szybszą ścieżkę zakupów.

REKLAMA

Dzięki funkcjonalności one click buy klient nie musi przechodzić wszystkich kroków koszyka, takich jak wprowadzenie danych osobowych, adresu i metody płatności - tylko od razu trafia do podsumowania transakcji, gdzie musi jedynie potwierdzić zakup. Klient nie musi również ponownie wprowadzać numeru karty kredytowej czy logować się do banku, ponieważ dane karty płatniczej są zapisane i zaszyfrowane w systemie, który automatycznie pobiera płatność.

One click buy to duże udogodnienie zwłaszcza dla lojalnych klientów, którzy często korzystają z zakupów na empik.com. Wskaźnik satysfakcji klientów NPS empik.com wynosi 62%, co plasuje sklep w ścisłej czołówce w porównaniu do światowych benchmarków.

Empik.com to platforma oferująca ponad 450 tys. produktów. Sklep rocznie realizuje ok. 70 tys. transakcji. W 2015 r. przychody ze sprzedaży www.empik.com wyniosły 225 mln zł, co oznacza wzrost o 39% w stosunku do roku ubiegłego.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4233

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 999781

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA