REKLAMA
REKLAMA

Zarząd dzielnicy Ursynów prowadzi rozmowy z Tesco ws. Galerii Kabaty

www.portalspozywczy.pl 13 marca 2015 13:00

Zarząd dzielnicy Ursynów prowadzi rozmowy z Tesco w celu ograniczenia ewentualnych uciążliwości i negatywnego wpływu inwestycji w budowę Galerii Kabaty na warunki mieszkaniowe w dzielnicy Ursynów.

REKLAMA
Robert Kempa, burmistrz Ursynowa zapewnia, że podejmowane są działania mające na celu maksymalną ochronę przed hałasem - poprzez popieranie rozwiązań projektowych uwzględniających całkowite przeniesienie strefy dostaw z przestrzeni otwartej do projektowanego budynku lub wzdłuż południowej elewacji projektowanego zespołu oraz zastosowanie instalacji wentylacji mechanicznej i klimatycznej o parametrach akustycznych zapewniających dotrzymanie norm w zakresie emisji hałasu.

- Przewiduje się również przeprowadzenie konsultacji z mieszkańcami w sprawie proponowanego przez inwestora pełnego ogrodzenia z dyfraktorem o wysokości ok. 2,5 m pełniącego rolę ekranu akustycznego od strony wschodniej projektowanego zespołu, tj. od istniejącej zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej. Zarząd skieruje także swoją uwagę na kwestie poprawienia stanu technicznego dróg w związku z planowaną przebudową ulicy Wąwozowej i al. KEN na wysokości planowanej inwestycji, a także na poprawę bezpieczeństwa ruchu i jego płynność w tym rejonie - zaznacza Kampa.

Dodatkowo zarząd dzielnicy Ursynów wystąpił do Biura Architektury i Planowania Przestrzennego z wnioskiem o przeanalizowanie możliwości zmiany planu miejscowego dla terenu, na którym ma powstać Galeria Kabaty.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12698

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA