REKLAMA
REKLAMA

Zarząd Orange na EEC 2014: Bezpieczeństwo w sieci podstawą rozwoju kanału internetowego

www.portalspozywczy.pl 15 maja 2014 16:47

Jeśli cokolwiek byłoby w stanie ograniczyć dzisiaj handel elektroniczny lub rozwój w internecie to jedynie brak bezpieczeństwa – mówił Mariusz Gaca, członek zarządu Orange Polska, podczas Europejskiego Kongresu Ekonomicznego 2014 w Katowicach.

REKLAMA

 Jakie są główne kierunki rozwoju Orange w kanale internetowym?

- Tu wyróżniłbym dwa obszary. Pierwszy obszar to obszar klienta biznesowego, gdzie wszelkie usługi związane z dostępem do treści za pośrednictwem Orange Cloudu w sposób bezpieczny, są w obszarze naszej oferty i naszych zainteresowań. Bo jeśli cokolwiek byłoby w stanie ograniczyć dzisiaj handel elektroniczny lub rozwój w internecie to brak bezpieczeństwa - twierdzi Mariusz Gaca, członek zarządu Orange Polska.
Chodzi o bezpieczeństwo danych osobowych, transakcji, pieniędzy.

- Jeśli chodzi o rynek konsumencki to przede wszystkim stawiamy na rozwój ofert w kanałach internetowych. Mamy od roku ofertę Nju mobile, która jest tylko internetowa. Planujemy rozwijać również kanały obsługi klienta przez internet. Dzisiaj statystycznie 3-5 mln klientów Orange korzysta z obsługi klienta w kanałach elektronicznych - dodaje Mariusz Gaca.
Poza tym Orange stawia na promowanie treści, kontentu poprzez oferty podobne do Telewizji Tu i Tam.

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12720

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA