REKLAMA
REKLAMA

Zielony Rynek - nowa konkurencja Czerwonej Torebki?

Autor: Małgorzata Bożym, www.dlahandlu.pl 14 czerwca 2013 12:42

Zielony Rynek - nowa konkurencja Czerwonej Torebki?

Spółka Zielony Rynek rozwija sieć pasaży handlowych o tej samej nazwie. Obecnie w Polsce działa sześć obiektów pod tym szyldem. W 2013 roku planowanych jest otwarcie kolejnych dziesięciu - przede wszystkim w w Wielkopolsce, na Dolnym Śląsku oraz na terenie aglomeracji katowickiej. Według planów sieci do 2015 roku powstanie około pięćdziesięciu pasaży.

REKLAMA

Według danych dostępnych na stronie sieci, w najbliżsszym czasie pasaże Zielony Rynek powstaną w Bolesławcu, Czarnkowie, Nowej Rudzie, Trzebnicy, Wołowie, Wrocławiu, Opolu, Kaliszu oraz Lipnie.

Jednym z głównych najemców tych obiektów są markety Dino. Ponadto, partnerami sieci są takie marki jak: drogerie Vica, Neonet, Pepco,  Eisi, Lynco oraz Kolibri. W związku z rozwojem firma nieustannie poszukuje działek pod budowę nowych pasaży.

Spółka Zielony Rynek jest spółką córką Dino Polska. Jej prezesem jest Tomasz Biernacki, który jest również członkiem rady nadzorczej firmy Dino.

Pasaże Zielony Rynek mogą okazać się rosnącą konkurencją dla Czerwonej Torebki, która opiera się na podobnym modelu biznesowym.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12554

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA