REKLAMA
REKLAMA

Zmiana na stanowisku prezesa Poczty Polskiej

Autor: wnp.pl 27 stycznia 2016 12:33

Rada nadzorcza Poczty Polskiej SA odwołała z zajmowanego stanowiska Jerzego Jóźkowiaka, prezesa zarządu Poczty Polskiej, oraz Janusza Wojtasa i Piotra Michalskiego, członków zarządu spółki.

REKLAMA

Jednocześnie rada nadzorcza Poczty Polskiej SA delegowała do pełnienia funkcji prezesa Poczty Polskiej SA Marka Chibowskiego, wiceprzewodniczącego rady nadzorczej spółki.

Wymianę zarządu z zadowoleniem przyjęli związkowcy z Poczty Polskiej. 

"Początek dobrej zmiany w Poczcie Polskiej" - tak związkowcom ogłosił odwołanie władz spółki Bogumił Nowicki, szef Organizacji Międzyzakładowej NSZZ "Solidarność" Pracowników Poczty Polskiej. 

Przypomnijmy również, że pod koniec ubiegłego roku Poczta Polska doczekała się niezbyt pochlebnego raportu NIK na temat restrukturyzacji organizacji. 

"Restrukturyzacja Poczty Polskiej, polegająca m.in. na zamykaniu urzędów pocztowych i zmniejszeniu zatrudnienia, nie sprzyjała poprawie dostępu do powszechnych usług pocztowych" - to jeden z kluczowych wniosków z kontroli, z której wynikło, że klienci są niezadowoleni z szybkości obsługi w urzędach pocztowych, wysokości cen za usługi pocztowe oraz pracy listonoszy. 

Więcej na wnp.pl


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12601

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 999781

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA