REKLAMA
REKLAMA

Zott Polska nagrodzi właścicieli sklepów za najlepszą ekspozycję jogurtów Jogobella

dlahandlu.pl 19 lutego 2014 10:09

W dniu 17 lutego 2014r. wystartował ogólnopolski konkurs, w ramach którego firma Zott Polska zaprasza wszystkich fanów marki Jogobella do wspólnej zabawy. W drugiej już edycji konkursu udział wezmą nie tylko konsumenci, ale również po raz pierwszy - sklepy detaliczne.

REKLAMA

Wyzwanie, jakie stoi przed pracownikami sklepów, to zbudowanie ekspozycji - strefy Jogobelli wg. szablonu dostępnego na stronie www.sklepy.jogobella.pl a także wykonanie jak najciekawszej konstrukcji z kartonów po jogurtach Jogobelli. Ekspozycję należy sfotografować, a następnie umieścić jej zdjęcie na stronie konkursowej www.sklepy.jogobella.pl. Wszelkie materiały niezbędne do brandingu ekspozycji strefy Jogobelli zapewnia firma Zott. Aby je otrzymać, należy tę informację uwzględnić podczas rejestracji internetowej.

Na wszystkie sklepy biorące udział w konkursie czeka nagroda gwarantowana: zapas jogurtów Jogobella. Podczas trwającej od 17.02 do 13.04.2014 r. zabawy co tydzień będą wybierani laureaci nagród etapowych, którzy zostaną nagrodzeni kartami upominkowymi o wartości 50 zł do sieci Rossmann dla każdego ze swoich pracowników. Nagroda główna w postaci pakietu bonów o wartości 500 zł do sieci sklepów RTV Euro AGD trafi do tego zespołu sklepu, który wykaże się największą kreatywnością przy budowaniu ekspozycji.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12638

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA