REKLAMA
REKLAMA

ZPO OTIS chce zbudować pasaż handlowy we Wrocławiu

Autor: dlahandlu.pl 30 lipca 2013 12:32

Firma ZPO OTIS planuje wybudować obiekt typu Small Trip / Retail o powierzchni 11.694 mkw. na działce przy ul. Henryka Kamieńskiego 184.

REKLAMA

W czerwcu br. zakończył się konkurs na opracowanie koncepcji zabudowy dla tej nieruchomości. Konkurs wygrała pracownia architektoniczna MAŃCZAK STUDIO w ramach BLOCK STUDIO konsorcjum projektowe, reprezentowane przez Pana Adama Mańczak. Projekt uwzględnia powierzchnię handlowo-usługową, miejsca postojowe, ciągi piesze wraz z małą architekturą wewnętrzną i zewnętrzną, itp. Powierzchnia handlowa, to około 4 tys. m2 oraz pasaż, pomieszczenia techniczne, sanitarne, itp. Do  dyspozycji klientów będzie około 180 miejsc parkingowych zlokalizowanych na posesji. 

W chwili obecnej ZPO OTIS prowadzi prace polegające na przygotowaniu wniosku o wydanie pozwolenia na budowę. Harmonogram prac został skonstruowany w ten sposób, że proces budowlany rozpocznie się w roku 2013, natomiast oddanie do użytkowania obiektu przewiduje się na II/III kwartał 2014r.
Od czerwca ZPO OTIS rozpoczął proces komercjalizacji. W najbliższych tygodniach sfinalizowane zostaną umowy z sieciowym operatorem spożywczym, drogerią, apteką. ZPO OTIS prowadzi również rozmowy zmierzające do zawarcia kolejnych listów intencyjnych z najemcami pozostałej powierzchni usługowo-handlowej, np. salon  fryzjersko-kosmetyczny, restauracje, kawiarnia, obuwie i galanteria, art. dla dzieci, itp.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12399

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA