PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

ZT Bielmar nagrodzą za przepis na świąteczne ciasto

Autor: dlahandlu.pl 14 grudnia 2010 13:55

ZT Bielmar nagrodzą za przepis na świąteczne ciasto

Zakłady Tłuszczowe Bielmar z Bielska-Białej uruchomiły w tym roku portal dla miłośników wszelkiego rodzaju wypieków. W grudniu można na wypiekiudane.pl wziąć udział w konkursie na sprawdzony przepis na najbardziej świąteczne z ciast - piernik.

Wystarczy wejść na stronę www.wypiekiudane.pl, zarejestrować się i zaprezentować swój wypiek - dzieląc się z innymi przepisem i zdjęciem. Konkurs trwa do końca roku, ale warto się pośpieszyć, by zdobyć nagrodę (szklane patery na ciasto, praktyczne fartuszki i rękawice kuchenne oraz kalendarze z przepisami), bo przewidziano je dla pierwszych 155 osób.

- Takie konkursy będą pojawiać się często na wypiekiudane.pl - mówi Aleksander Szałajko, specjalista ds. PR z ZT Bielmar. - Są bardzo dobrą, korzystną dla obu stron, formą komunikacji z internautami, którzy mają kulinarną pasję. A na takich odbiorcach i klientach nam bardzo zależy - dodaje Aleksander Szałajko.
Podobał się artykuł? Podziel się!
  • technolog 2010-12-14 15:59:12

    nie mam zaufania co do prawdziwości tych konkursów!!!!! akurat byłam kierownikiem produkcji i produkowaliśmy kostki rosołowe dla jedego z dużych producentów przypraw.

    pakowano na 3 zmainy przez kilka mieiscy miliony opakowań z nadrukiem nagród/ agd, mieszkanie, teelewizor/

    na żadnym kartoniku nie było wygranej!!!!nikt z pracowników obssługi produkcji nigdy nie zaufa żadnemu producentowi spożywki , w te konkursy z nagrodami.nie moge ujawnić kto z wilekich na naszym rynku tak zrobił

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11364

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane