PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Bać-Pol będzie składał odwołanie od decyzji UOKiK

Autor: dlahandlu.pl 19 czerwca 2017 21:21

Decyzja wydana przez UOKiK nie jest prawomocna i podlega zaskarżeniu. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, BAĆ-POL S.A. w chwili obecnej nie ma obowiązku zapłaty powyższej kary. Co więcej, BAĆ-POL S.A. kategorycznie nie zgadza się z oceną sytuacji zaprezentowaną przez UOKiK, która legła u podstaw wydania powyższej decyzji - podała spółka w komentarzu do informacji o nałożeniu kary za brak zgłoszenia koncentracji.

- W ocenie spółki, rozstrzygnięcie jest błędne zarówno z przyczyn merytorycznych, jak też proceduralnych. Niezrozumiałe są dla nas powody, którymi kierował się Urząd nie uwzględniając zgłoszonych przez nas w toku postępowania wniosków dowodowych, czy też argumentów przeciwnych. W związku z tym, BAĆ-POL S.A. skorzysta z przysługującego jej prawa i złoży stosowne odwołanie od decyzji - podała firma.

Przypomnijmy, podmiot z grupy kapitałowej Bać-Pol nie zgłosił do UOKiK zamiaru przejęcia innego przedsiębiorcy (w 2012 r. Sezam-Śrem przejął kontrolę nad częścią mienia spółki Klementynka z Wrocławia). Dlatego UOKiK nałożył na spółkę karę finansową w wysokości ponad 520 tys. złotych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Polska 2017-06-22 22:05:36

  Szwabom czy Biedrze by nie dowalili a Polakowi ?? A jak KARA !!!

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  5,50

 • Śr

  3,27

 • Min

  2,33

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7869

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane