Centrum Mięsne - nowy projekt sklepu Eurospar w Cieszynie (galeria)

Autor: dlahandlu.pl 16 kwietnia 2018 12:50

Centrum Mięsne - nowy projekt sklepu Eurospar w Cieszynie (galeria) Eurospar w Cieszynie, fot. materiały prasowe

EUROSPAR Cieszyn poszerzył swoją ofertę mięsno-wędliniarską, tworząc jedyne w Cieszynie Centrum Mięsne. Jego otwarcie odbyło się w dniach 13-14 kwietnia.

Nowy projekt EUROSPAR Cieszyn zrodził się z chęci zaoferowania klientom jeszcze bardziej kompleksowej oferty produktów mięsnych. 

Nowo utworzone Cieszyńskie Centrum Mięsne posiada obecnie największy w mieście wybór mięs różnych gatunków, zarówno tych bardziej popularnych i łatwo dostępnych, jak również rzadko spotykanych w typowych sklepach mięsno-wędliniarskich.

W Centrum dostępne jest mięso z ponad 20 różnych ptaków i zwierząt, dodatkowo z rozbiorem mięs na miejscu, dzięki czemu kupujący mają zagwarantowaną świeżość nabywanych produktów. W ofercie sklepu klienci znaleźć mogą drób, wołowinę, wieprzowinę, cielęcinę czy jagnięcinę. Koneserzy mniej typowych gatunków mięs mogą natomiast nabyć w sklepie królika, kuropatwę, bażanta czy perliczkę.

Absolutną nowością na regionalnym rynku jest możliwość zakupu zająca australijskiego czy mięsa z kangura. W nowo powstałym Centrum Mięsnym rozszerzony został również asortyment wędlin, a dopełnieniem powiększonej oferty jest nowa dwumetrowa lada chłodnicza, na której zaaranżowana została ekspozycja ze wszystkimi elementami z cielęciny i wołowiny, dająca klientowi możliwość dokładnego obejrzenia i wyboru poszczególnych części tych gatunków mięs.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,36

  • Śr

    3,76

  • Min

    2,68

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4296

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 704461

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane