1,3 mln zł za udziały w legnickiej giełdzie hurtowej

Autor: www.dlahandlu.pl 28 października 2011 09:57

Minister Skarbu Państwa zaprosił zainteresowane podmioty do składania ofert w przetargu publicznym na nabycie akcji Rolno – Przemysłowego Rynku Hurtowego "Giełda Hurtowa" w Legnicy. Na sprzedaż wystawiono 2319 akcji stanowiących 53,48 proc. kapitału zakładowego. Minimalna cena sprzedaży za jedną akcję wynosi 591 złotych, co stanowi 1 370 529 złotych za wszystkie zbywane akcje.

Jak już posawaliśmy, spółka zajmuje powierzchnię 56,0 tys. mkw., z czego powierzchnia zabudowana stanowi ok. 10,5 tys. mkw., a powierzchnia utwardzona - około 5 tys. mkw.
Firma posiada liczne obiekty przeznaczone pod wynajem. Pomieszczenia wynajmują duże hurtownie oraz filie sieci dystrybucyjnych zajmujących się obrotem artykułami rolnymi i spożywczymi. Spółka posiada odpowiedni park maszynowy na potrzeby działalności przetwórczej i handlowej. W jego skład wchodzą maszyny i urządzenia do sortowania, uszlachetniania oraz konfekcjonowania owoców i warzyw. Stopień wykorzystania posiadanych mocy produkcyjnych w tym zakresie wynosi ok. 70 proc.

Termin składania ofert upływa w dniu 30 listopada 2011 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9201
Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane