PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

1 minute - jeszcze sklep convenience czy już lokal gastronomiczny?

Autor: dlahandlu.pl 30 lipca 2015 18:15

1 minute - jeszcze sklep convenience czy już lokal gastronomiczny? Sklepy 1 minute ze strefami przygotowania napojów i gorących przekąsek

Sklepy 1 minute przechodzą rebranding, wzbogacany jest też asortyment gastronomiczny, zwiększa się tez powierzchnia na miejsca do siedzenia lub ogródki gastronomiczne.

Oferta gastronomiczna sieci to gorące napoje: kawa, herbata, zimne: soki i woda, ale także ciasta, kanapki, sałatki, hot-dogi, hamburgery, zapiekanki, kebaby. W ostatnim czasie menu zostało poszerzone także o kurczaki z rożna. Aby ułatwić klientom spożywanie coraz szerszego wyboru posiłków 1 minute poszerza także powierzchnię, na której ustawiane są stoliki. W sklepie przy Pasażu Muranów sklep zyskał także miejsce do konsumpcji w ogródku przy sklepie. 

Sklepy 1 minute otwierane są obecnie w nowym koncepcie zaprojektowanym przez pracownię KDesign Architekci z Warszawy. W sklepach zmieniono kolorystkę, wprowadzono nowy kształt umeblowania, lodówek, stref convenience, wyspy kawowej oraz wyspy fresh. Wprowadzenie nowych stref spowodowało zmianę sposobu nawigacji po sklepie, ale także strukturę sprzedaży.

19 czerwca 2014 roku spółka zależna od Eurocash - Eurocash Convenience zawarła z HDS Polska oraz spółką Relay Duo umowę franczyzową na podstawie której ECC ma prawo do wykorzystywania znaku towarowego „1minute" i do rozwoju na terenie Polski sieci sklepów detalicznych pod marką „1minute" zgodnej z koncepcją sklepu opracowaną przez HDS i wykorzystywaną w blisko 70 sklepach pod tym szyldem. W Warszawie działa ponad 22 sklepów z logo 1 minute.

Sklepy 1 minute otwierane są w ruchliwych punktach miasta, na dworcach, lotniskach, w biurowcach i centrach handlowych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  0,60

 • Śr

  0,30

 • Min

  0,14

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8147

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane