1000. sklep w Grupie Chorten

Autor: dlahandlu.pl 8 grudnia 2016 10:45

1000. sklep w Grupie Chorten Fot. za Chorten.com.pl

Grupa Chorten poinformowała o podpisaniu 1000. umowy partnerskiej. Zawarto ją ze sklepem
"Supermarket POLMAR" Katarzyna Lachendrowicz (ul. Warszawska 128, Nasielsk). Oficjalne otwarcie placówki nastąpi 10 grudnia br.

Głównym obszarem działania Grupy Chorten są województwa podlaskie, lubelskie, mazowieckie. Spółka ma również oddział w Radomiu, a we wrześniu br. podpisała nową umowę o współpracy z Fresz SA i utworzyła nową spółkę regionalną Chorten Warmia-Mazury Sp. z o.o z siedzibą w Olszynie.

Jednym z elementów tegorocznego porozumienia, obok wspólnych działań negocjacyjnych i promocyjno-zakupowych, jest budowanie grupy sprzedaży detalicznej na terenie Warmii i Mazur w oparciu o sklepy wskazane przez Chorten Warmia-Mazury oraz warunki handlowe wynikające z umów Grupy Chorten.

W styczniu 2015 roku Grupa Chorten podpisała umowę o współpracy i wspólnych negocjacjach handlowych ze Stowarzyszeniem Kupców i Przedsiębiorców Polskich ELITA z siedzibą w Wejherowie.

Przeczytaj także: Dyrektor Grupy Chorten: Jeśli nie polski handel, to co?

Grupa Chorten to sieć sklepów spożywczych z kapitałem polskim, założona w 2009 roku. Posiada placówki partnerskie oraz sklepy własne.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8535

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane