116 stacji Lukoil z bezpłatnym internetem. Placówki mają pełnić rolę centrów handlowo-usługowych

Autor: www.dlahandlu.pl 4 marca 2015 11:00

Lukoil Polska zakończył wielomiesięczne prace umożliwiające korzystanie z bezprzewodowego internetu na każdej ze 116 stacji paliw. Sieć o ssid: Lukoil_WIFI, jest dostępna na każdej stacji i nie wymaga podawania hasła. Koncern dąży do tego, aby stacje stały się formą przyjaznych centrów handlowo-usługowych, czynnych przez cały rok i cała dobę.

Bezpłatny dostęp do internetu jest już od dawna standardem w popularnych kawiarniach. Taka usługa jest ceniona przez klientów.

- Stacje paliw wyposażane są w dodatkowe możliwości i funkcjonalności, gdyż analizy rynku pokazują iż jest to dobry kierunek. Lukoil dąży do tego, aby stacje stały się formą przyjaznych centrów handlowo-usługowych. Stacje przejmują rolę osiedlowych sklepików, ale z bogatszym zaopatrzeniem. Na stacjach Lukoil wspólnie z Carrefour Express sprzedawane są dziesiątki artykułów spożywczych. W ten sposób zdobywamy nowych klientów, również spoza branży motoryzacyjnej - tłumaczy sieć.

Lukoil jest jedną z czołowych spółek zajmujących się wydobyciem i przetwarzaniem ropy naftowej oraz gazu. Sieć sprzedaży obejmuje już 24 kraje na całym świecie, w tym między innymi: Rosję, kraje basenu Morza Bałtyckiego, Wspólnotę Niepodległych Państw, Europę oraz Stany Zjednoczone. Jest to największa spółka handlowa w branży wydobycia i przetwórstwa ropy naftowej w Rosji, o rocznych obrotach przekraczających 107 miliardów dolarów i zysku netto powyżej 9,1 miliarda dolarów.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Michał 2015-03-04 11:56:35

  Drugie pod względem wielkości rosyjskie przedsiębiorstwo naftowe. Dziękuję nic tam nie kupie! Putinowska maszynka do zarabiania min. na działania wojenne Rosji na Ukrainie.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  7,99

 • Śr

  5,22

 • Min

  3,69

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8659

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane