PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

20 nowych sklepów Spar, sieć wzmacnia pozycję w zachodniej części kraju

Autor: www.dlahandlu.pl 23 września 2014 12:44

20 nowych sklepów Spar, sieć wzmacnia pozycję w zachodniej części kraju

SPAR Polska S.A. poinformowała o zwiększeniu liczby sklepów o 20 nowych placówek. Tak znaczny wzrost podyktowany jest dynamicznym rozwojem sieci i chęcią wzmocnienia jej obecności w zachodniej części kraju.

Do listy sklepów SPAR dołączyły placówki w formatach SPAR w: Bojadłach, Krośnie Odrzańskim, Raculi, Sulechowie, Trzbielu, Zielonej Górze oraz dwa sklepy w Świebodzinie. Natomiast sklepy w formacie SPAR Express uruchomiono w: Borowie Wielkim, Brodach, Czaczu, Iłowej, Konotopie, Jabłonnej, Nowym Miasteczku, Nowogrodzie Bobrzańskim, Tuplicach, Międzyrzeczu, Zielonej Górze, Żarach oraz dwie placówki w Łęknicy. 

- SPAR jest już mocno rozpoznawalny we wschodniej i południowej części kraju, naturalnie wciąż będziemy otwierać tam nasze placówki, jednak nie zatrzymujemy się i chcemy sięgać dalej - wyjaśnia Rober Paździor, prezes SPAR Polska S.A. - We współpracy z naszą silną dystrybucją, w której skład wchodzą Bać-Pol, Sezam oraz Marspol, zamierzamy mocno wesprzeć naszych nowych franczyzobiorców i pomóc im w rozwoju własnego biznesu w ramach SPAR. W planach mamy również kolejne otwarcia, krok po kroku realizujemy nasz plan zakładający liczbę ponad 200 placówek do końca 2014 roku - dodaje prezes Paździor.

Łączna powierzchnia nowych sklepów SPAR wynosi ponad 4000 mkw.

SPAR jest największą na świecie franczyzową siecią sprzedaży detalicznej. SPAR Polska działa od 1996 roku, a od 2010 roku należy do jednej z największych grup dystrybucyjnych w kraju - Grupy Kapitałowej Bać-Pol. Sieć sklepów SPAR jest jedną z niewielu sieci handlowych działających na terenie Polski, która w stu procentach opiera się na polskim kapitale. Ponadto zrzesza polskich przedsiębiorców i promuje lokalnych producentów żywności, integrując tym samym rodzimy handel tradycyjny. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • skk 2014-10-11 20:22:11

  najlepsze sa sloneczka na pomorzu buhaha

 • PRZYTOMNY 2014-10-10 20:27:11

  PREZES PAŹDZIOCH JUŻ KILKA FIRM "WSPARŁ" SWOIMI POMYSŁAMI... NIE MA ANI TYCH FIRM, ANI SKLEPÓW A ON NADAL PRÓBUJE ROBIĆ MARKETING I WODĘ Z MÓZGU KOLEJNEMU PRACODAWCY I W KOLEJNYCH MEDIACH... ŻAL...

 • Duch 2014-09-26 21:57:30

  Szkoda, że ktoś tylko przepisał dane zamiast sprawdzić, policzcie ile w tym samym czasie ubyło "Słoneczek" ;), które de facto również należą do Bać-polu. Tak, dynamiczny rozwój...

ZOBACZ WSZYSTKIE (5)

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8423

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 648989

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane