PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

200 produktów marki własnej "Społem"

Autor: KZRSS Społem/dlahandlu.pl 12 stycznia 2016 10:27

- Jednym z naszych najważniejszych zadań jest m.in. rozwój marki własnej „Społem". Obecnie tradycyjnym logo „Społem" oznaczonych jest już ponad 200 towarów różnego asortymentu: m.in. ciastka produkowane przez PSS „Społem" w Stalowej Woli, produkty mleczne, dżemy, jaja, wędliny, a także artykuły gospodarstwa domowego i chemii gospodarczej - przekonuje Ryszard Jaśkowski, zastępca prezesa Zarządu Krajowego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Spożywców „Społem" i prezes Krajowej Platformy Handlowej „Społem".

- W tej chwili skupiamy się na modyfikacji i rozwoju marki własnej poprzez optymalizację grup produktowych. Planujemy wprowadzenie nowych, atrakcyjnych towarów – już dziś mogę powiedzieć, że będą to m.in. mrożonki oraz 15 nowych produktów nabiałowych. Dobierając towary do katalogu marki własnej kierujemy się ich jakością oraz atrakcyjną ceną, która pozwoli osiągać zamierzone marże dla Spółdzielni. Platforma równolegle wdraża również projekt „Społem na zdrowie", który pozwoli naszym spółdzielniom na uzyskanie korzystnych rabatów na parafarmaceutyki i suplementy diety - dodaje Ryszard Jaśkowski.

W ofercie dostępnej na portalu KPH „Społem" dostępne są:123 produkty w marce własnej „Społem",  34 produkty AGD z logo „Społem", 9 produktów Elektro AGD z logo „Społem", 23 produkty w kategorii chemia i kosmetyki.

Krajowa Platforma Handlowa „Społem" powstała w grudniu 2010 r., wychodząc naprzeciw potrzebom spółdzielni. Właścicielem tej spółdzielczej spółki jest w 100 proc. Krajowy Związek. Współpracę z Platformą zadeklarowało ponad 150 spółdzielni, posiadających łącznie ponad 1.500 sklepów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  12,99

 • Śr

  7,51

 • Min

  4,88

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8147

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane