200 sklepów Małpka Express do końca roku

Autor: www.dlahandlu.pl 7 sierpnia 2013 11:12

200 sklepów Małpka Express do końca roku

Minął rok od debiutu sieci convenience Małpka Expres na polskim rynku. Dziś liczy ona już 116 placówek. Setna została otwarta w Poznaniu przy ul. Fredry 1. To 28. sklep otwarty w województwie i 21. działający w samej stolicy Wielkopolski.

W lipcu zostało otwartych 15 sklepów, na sierpień spółka planuje uruchomienie kolejnych kilkunastu. Do końca roku ich liczba ulegnie podwojeniu i osiągnie pułap 200 placówek. Sieć Małpka Express jest obecna już w 14 województwach. Najwięcej sklepów funkcjonuje w województwie wielkopolskim (28), śląskim (19), dolnośląskim (11) pomorskim (13)i zachodniopomorskim (16).
- W ciągu roku udało nam się stworzyć dynamicznie rozwijającą się sieć sklepów spożywczych małego i średniego formatu - mówi Maciej Szturemski - prezes zarządu spółki Małpka S.A. Zyskaliśmy grono stałych klientów, które ciągle rośnie. Monitorujemy ich potrzeby i elastycznie na nie reagujemy, przez co do oferty usług dostępnych w naszych sklepach dołączają kolejne rozwiązania. W drugim półroczu także planujemy kilka nowości
w asortymencie oraz dodatkowych usługach - komentuje.

Małpka Express to ogólnopolska sieć sklepów formatu convenience rozwijana na zasadach systemu partnerskiego. Małpki Express oferują asortyment spożywczo-monopolowy, składający się z ok. 2 500 indeksów produktowych. Są to m.in.: artykuły spożywcze, słodycze, warzywa i owoce, alkohole i wyroby tytoniowe oraz prasa, chemia i kosmetyki. Nabiał, pieczywo czy wyroby cukiernicze pochodzą od regionalnych producentów.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • wit_a 2013-08-26 09:52:46

    wysoki czynsz, ajenci pod murem, sciema, mydleie oczu a jest jak wszedzie, bylam na szkoleniu i serdecznie dziekuje, nie dajcie sie oszukac ylko od razu pyajcie o szczegoly, umowe, owar, rozliczenia, ajlepiej samych ajentow

  • Rudy 2013-08-07 21:50:37

    Może jaśniej, co to za twór taki jak ajent żabki? Bo jak tak to nie warto sobie d..y zawracać. Jaka prowizja, koszty. Czy siec jest w stanie ujawnić te dane? Zapewne NIE bo potencjalny "partner" powie NIE. Siec żabka np to 5% od miesięcznego obrotu sklepy generują 100 tyś. zł miesięcznie netto (średnio) Koszty 10 tyś. zł Reszta znana...Pochwalicie się danymi czy będziecie szukali analfabetów ekonomicznych?

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8799

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane