PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

470 tys. zł za lokal użytkowy w centrum Zabrza

Autor: dlahandlu.pl 1 lipca 2010 10:45

Agencja WAM ogłosiła przetarg na sprzedaż samodzielnego lokalu użytkowego o łącznej powierzchni użytkowej 342,91 mkw. w Zabrzu przy ul. Żółkiewskiego. Cena wywoławcza wynosi 470 tys. zł.

Nieruchomość położona jest na obrzeżach Śródmieścia Zabrza, w odległości ok. 2 km od ścisłego centrum miasta. W jej sąsiedztwie znajdują się budynki mieszkalne wielorodzinne o średniej intensywności zabudowy, podstawowe obiekty usługowo-handlowe oraz zieleń osiedlowa. Przedmiotem sprzedaży jest samodzielny lokal użytkowy nr 1 położony w budynku wolnostojącym, sześciokondygnacyjnym, w skład którego wchodzi 20 samodzielnych lokali mieszkalnych i dwa samodzielne lokale użytkowe. Lokal użytkowy zlokalizowany jest na parterze i w piwnicy budynku. Układ funkcjonalno - przestrzenny korzystny. Składa się z czternastu pomieszczeń oraz komunikacji i zespołu wc, bez pomieszczeń przynależnych. Wyposażony jest w instalacje: elektryczną, wodno-kanalizacyjną, gazową, wentylacji grawitacyjnej, centralnego ogrzewania.


Przetarg odbędzie się w dniu 17.08.2010 r. o godzinie 13:00 w biurze Oddziału Regionalnego Wojskowej Agencji Mieszkaniowej w Krakowie, ul. Montelupich 3, pokój nr 27 (I piętro).

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    18,99

  • Śr

    15,75

  • Min

    9,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7973

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane