PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

600 franczyzobiorców uczestnikami programu szkoleniowego GK Specjał

Autor: www.dlahandlu.pl 4 marca 2016 09:44

4 stycznia ruszył I semestr Uniwersytetu Przedsiębiorczości. - Uniwersytet cieszy się sporym zainteresowaniem ze strony franczyzobiorców - zarejestrowanych zostało już blisko 600 sklepów i mamy nadzieję, że niedługo dołączą do nich kolejni franczyzobiorcy świadomi konieczności podnoszenia kompetencji swoich i swoich pracowników. W końcu to z myślą o nich przygotowaliśmy nasz projekt i dla nich będziemy go rozwijać - podaje GK Specjał.

Oprócz podstawowego pakietu szkoleń takich jak zdobywanie zaufania klientów, poznawanie ich potrzeb, skuteczne prezentowanie ofert handlowych i odpieranie obiekcji klientów, istota zarządzania – funkcje i role menadżera, delegowanie zadań i uprawnień, rozwój i motywowanie pracowników Specjał przygotował również film prezentujący merchandising stoiska mięsno-wędliniarskiego.

- Podczas oglądania tego materiału uczestnik uzyskuje informacje dot. właściwej obróbki mięsa drobiowego, wieprzowego i wołowego, zastosowania tych mięs oraz właściwego ułożenia lady mięsno-wędliniarskiej. Jest to kompletny instruktarz, który pomoże zaplanować stoisko i prowadzić je tak, aby przynosiło możliwie jak największe zyski oraz żeby klienci chcieli wracać do naszych sklepów - opisuje Grupa.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  13,99

 • Śr

  7,28

 • Min

  2,80

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8147

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane