Andrzej Faliński po 16 latach odchodzi z POHiD

Autor: dlahandlu.pl 12 stycznia 2017 15:10

Andrzej Faliński po 16 latach odchodzi z POHiD Na zdj. Andrzej Faliński, fot. Żelazna Studio

W styczniu 2017 roku nastąpiły zmiany organizacyjne w Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji (POHiD). Z dniem 31 stycznia br. dyrektor generalny Maria Andrzej Faliński zakończy pełnienie funkcji i odejdzie z Organizacji.

W ciągu 16 lat pracy na rzecz POHiD, dyrektor Faliński odpowiedzialny był za reprezentowanie interesów branży wobec administracji państwowej oraz brał czynny udział w dialogu z instytucjami publicznymi. 

Od 1 stycznia br. funkcję prezesa zarządzającego POHiD pełni Renata Juszkiewicz, która jest prezesem Organizacji od 2008 roku i reprezentuje POHiD wobec najwyższych organów władzy państwowej i administracji publicznej w Polsce. Prezes Juszkiewicz jest również wiceprezesem Konfederacji Lewiatan. Od 2013 roku piastuje funkcję wiceprezesa EuroCommerce (europejskiej organizacji handlu z siedzibą w Brukseli), reprezentując nowoczesny handel Europy Środkowo-Wschodniej przed instytucjami unijnymi w Brukseli. Renata Juszkiewicz związana jest z sektorem handlu od 20 lat, a od 2000 roku do końca 2016 pełniła funkcję dyrektora Przedstawicielstwa Metro AG w Polsce, działając na rzecz spółek koncernu: Makro Cash and Carry, Media Saturn Holding i Real.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9667

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane