PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Anna Grabowska w zarządzie Żabka Polska, Mitoraj i Kijewski poza zarządem

Autor: www.dlahandlu.pl 31 marca 2016 09:17

Anna Grabowska w zarządzie Żabka Polska, Mitoraj i Kijewski poza zarządem Anna Grabowska, fot. Żelazna Studio

Od 1 kwietnia do zarządu spółki Żabka Polska dołączy Anna Grabowska, obejmując stanowisko członka zarządu ds. komercyjnych. Dotychczas Anna Grabowska, jako wieloletnia dyrektor działu zakupów artykułów żywnościowych, związana była przez blisko 19 lat z Tesco Polska.

Anna Grabowska przez ponad 4 lata pełniła funkcję członka zarządu i wiceprezesa Tesco. Doświadczenie zawodowe zdobywała również w Tesco w Wielkiej Brytanii i na Węgrzech oraz zarządzając zespołem zakupów art. spożywczych w Europie Centralnej. Jest absolwentką handlu zagranicznego na Akademii Ekonomicznej w Krakowie.

- Jestem przekonany, że kompetencje Anny Grabowskiej stanowić będą istotne wzmocnienie zarządu Żabka Polska, pomogą w dalszym rozwoju oferty dla naszych klientów i usprawnią jej komunikację. Anna Grabowska to osoba z ogromnym doświadczeniem handlowym i menedżerskim. W jej gestii będą nie tylko prace działów handlowych, ale również departamentu marketingu, co przyczyni się do efektywniejszego reagowania sieci na potrzeby konsumentów i wyzwania rynku. – mówi Tomasz Suchański, prezes zarządu Żabka Polska.

Przypomnijmy, Tomasz Suchański, do zarządu sieci również dołączył niedawno (w marcu br.). Przez ostatnich 18 lat związany był z grupą Jeronimo Martins. W latach 2011-2014 pełnił obowiązki dyrektora generalnego sieci Biedronka, a ostatnio pracował w międzynarodowych strukturach Grupy. Dotychczasowy prezes Krzysztof Andrzejewski pozostaje w ścisłym zarządzie spółki jako wiceprezes odpowiedzialny za cały obszar operacyjny firmy.

Z zarządu firmy zostali natomiast wykreśleni Przemysław Kijewski, odpowiedzialny za logistykę i Maciej Mitoraj, odpowiedzialny za marketing i rozwój.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Ida 2016-05-04 19:39:39

    a gdzie zakaz konkurencji itp?ach te uklady,ukladziki!

  • bakbar 2016-03-31 13:11:33

    ale dostawcy przecież ich ubóstwiają bo sprzedają, więc dosypują i skupują kolejnych graczy, a dostawcy jeszcze bardziej ich ubóstwiają... analogicznie do JMD sami sobie dostawcy wyhodowali pasożyta, więc narzekanie jest niestosowne i nie na miejscu. Spójrzcie proszę w lustro i naplujcie sobie w twarz.

  • Michał 2016-03-31 11:11:06

    A co tam u ajentów żabki? Za ile teraz pracują dla właściciela sieci? Za tysiaka? czy mniej? I czy nadal obowiązuje ta cwana umowa "współpracy" gdzie brak zapisów o prawach i obowiązkach ajentów? Ilu to już ludzi wysłała ta sieć pod most? No ilu? Wg. mnie ten "biznes" powinien być zabroniony w Polsce. Ta siec to wyzysk w czystej postaci. I każdy w Centrali który pracuje dla obecnego funduszu Mid Europa Partners powinien mieć tego świadomość. Państwo bierzecie udział w niszczeniu wśród Polaków ducha przedsiębiorczości. Pracujecie dla obcego i wrogiego biznesu działającego na terenie Polski.

ZOBACZ WSZYSTKIE (3)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7869

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane