PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Aplikacja mobilna eHurt nową propozycją od Eurocashu

Autor: pr, dlahandlu.pl 30 czerwca 2017 12:48

Eurocash Dystrybucja ma dla swoich klientów (właścicieli sklepów) nową propozycję - aplikację mobilną eHurt, która pozwala zarządzać zamówieniami i finansami firmy z dowolnego miejsca na świecie.

- Aplikacja eHurt to prawdziwy przełom w zarządzaniu sklepem. Pełen wgląd w finanse czy zdalne składanie zamówień - również przy pomocy szybkiego skanera - to tylko część jej możliwości. Użytkownicy mają dostęp do pełnej oferty produktów Eurocash Dystrybucja oraz do dedykowanych promocji cenowych. Wszystkie funkcjonalności dostępne są całą dobę, co daje gwarancję zawsze aktualnej oferty - opisuje firma.

Ponadto, aplikacja połączona jest z portalem mój EUROCASH, który przekazuje porady dotyczące zarządzania kategorią czy informacje na temat kluczowych produktów z branży FMCG (m.in. nowości produktowe, kampanie reklamowe, trendy konsumenckie).

Zdaniem fachowców, możliwości aplikacji eHurt czynią zdalne zarządzanie biznesem prostszym niż kiedykolwiek dotąd. 

- Jesteśmy świadomi, że dla coraz szerszego grona osób urządzenia mobilne stają się podstawowym narzędziem kontaktu ze światem, zastępując w tej roli komputery. Dotyczy to szczególnie przedsiębiorców, którzy są nieustannie w ruchu i uczestniczą w dziesiątkach spotkań z kontrahentami. Udostępniając aplikację eHurt, chcemy dać im możliwość zarządzania sklepami z dowolnego miejsca i o dowolnym czasie tak, aby mogli efektywnie konkurować na rynku – mówi Andrzej Szałowski, Dyrektor Marketingu Eurocash Dystrybucja.

Nowe, bezpłatne oprogramowanie jest dostępne na urządzenia z systemami iOS i Android. Można skorzystać z dostępnego samouczka oraz ze zdalnego wsparcia Działu Sprzedaży Elektronicznej Eurocash Dystrybucja.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7781

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane