Aryzta: Minipiekarnie 'shop in shop' projektem dla mniejszych sieci detalicznych

www.portalspozywczy.pl 31 sierpnia 2016 11:39

- Model ‘shop in shop’ realizowany jest w kilku tysiącach punktów w Europie Zachodniej, na Węgrzech, Słowacji, a także w Czechach, Rumunii i Bułgarii. Sprawdzone doświadczenia Fornetti z tych rynków wskazują, że model z mini piekarnią bezpośrednio w sklepie pozwala na uatrakcyjnienie oferty, zwłaszcza wobec dużej konkurencji ze strony sieci nowoczesnych - mówi w rozmowie z serwisem portalspozywczy.pl Waldemar Topolski, dyrektor zarządzający Aryzta Polska.

Jak mówi Waldemar Topolski nowy model biznesowy Aryzty, czyli minipiekarnie 'shop in shop' adresowany jest przede wszystkim do mniejszych sieci detalicznych.

- Chcielibyśmy zaproponować im możliwość rozwoju w oparciu o sprawdzony model. Polega on na oddaniu we współzarządzanie spółki Aryzta całego stoiska piekarniczego i zaprojektowaniu go na nowo po szczegółowej analizie potrzeb klienta. Dobieramy najlepszy sprzęt w postaci mebli, zamrażarek, pieców, mini garowni, a także asortyment: pieczywo, bułki i ciastka. Nie oczekujemy, że właściciel sklepu będzie znał się na piecach, programach odpiekowych, czy szkoleniu pracowników, ponieważ zdejmujemy z niego te obowiązki. Sklep nie ponosi żadnych kosztów w tym zakresie, to wszystko jest po naszej stronie. Dostarczamy gotowe rozwiązanie pod klucz - dodaje.

Więcej na portalspozywczy.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8799

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane