Benedicte: Produkty Benedyktyńskie spełniają normy benedyktyńskiego standardu jakości

Autor: www.dlahandlu.pl 13 marca 2012 13:25

Benedicte: Produkty Benedyktyńskie spełniają normy benedyktyńskiego standardu jakości

[...] Zakład, który konfekcjonuje miody opatrzone logiem "Produkty Benedyktyńskie" wykorzystuje technologię zgodną z wymogami Inspekcji Weterynaryjnej, której podlega w zakresie bezpieczeństwa zdrowotnego żywności. Dodatkowo wszystkie miody znajdujące się w obrocie spełniają wszelkie wymagania jakościowe ustanowione przez Unię Europejską - czytamy w oświadczeniu Jednostki Gospodarczej Benedicite z Krakowa, wydanym w odpowiedzi na doniesienia prasowe, mówiące o niespełnianiu przez Produkty Benedyktyńskie wymagań jakościowych dla towarów tradycyjnych.

Nigdy nie wprowadzaliśmy klientów w błąd opisując, że nasze produkty są wytwarzane przez mnichów w klasztorze w Tyńcu, wręcz przeciwnie zgodnie z jedną z reguł benedyktyńskich stawianą naszym dostawcom w zakresie bezpieczeństwa i jakości produktów, a mianowicie wiarygodnością, wprowadziliśmy dodatkowo na etykiecie wszystkie dane producenta określonego asortymentu.

Produkty opatrzone znakiem "Produkty Benedyktyńskie" muszą i spełniają wszystkie normy benedyktyńskiego standardu jakości, który w przejrzysty i wymagający zarazem sposób stoi na straży jakości wszystkich naszych produktów, gwarantując go tym samym naszym klientom - czytamy dalej w oświadczeniu.

Jakość gwarantowana przez nasze Opactwo wraz z wiarygodnością, wymaganiami w zakresie bezpieczeństwa i jakości stawianymi naszym dostawcom w procesie wprowadzenia nowego produktu, umiarem w negocjacjach, posiadanymi recepturami jest podstawą do określenia naszych produktów jako Produkty Benedyktyńskie [...] - czytamy w oświadczeniu JG Benedicite.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 10742

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane