PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

BevGroup wynajmuje 3100 mkw. w Hillwood Marki

Autor: dlahandlu.pl 30 stycznia 2018 12:15

BevGroup, importer oraz wyłączny dystrybutor w Polsce  marek piwa takich jak m.in.: Miller, Warsteiner, Krombacher, Bitburger, a także polskich browarów rzemieślniczych wynajął 3100 mkw. powierzchni w parku magazynowym Hillwood Marki.

Firma działa na terenie całego kraju, współpracuje przede wszystkim z największymi sieciami handlowymi w Polsce, np.: Lidl, Auchan, Carrefour, Intermarche, Makro, Netto i inne. Firmę reprezentował doradca - Savills.

„Klient po podjęciu strategicznych decyzji i wejściu na ścieżkę intensywnego rozwoju potrzebował nowego, większego magazynu. Z uwagi na chęć utrzymania aktualnej kadry, w procesie wyboru magazynu kluczowa była bliskość nowego obiektu w stosunku do dotychczasowej lokalizacji w Legionowie” – mówi Karolina Klepka, konsultant w dziale powierzchni magazynowych i przemysłowych, Savills.

Na wynajętą powierzchnię składać się będzie ponad 3100 mkw. powierzchni magazynowej oraz powierzchni biurowo-socjalnej. Oznacza to ponad dwukrotny wzrost w stosunku do dotychczas wynajmowanej powierzchni. Najemca rozpocznie działalność w nowym obiekcie w pierwszym kwartale 2018 r.

Hillwood Marki to park magazynowy położony w Markach na północno-wschodnich obrzeżach Warszawy. Docelowo park będzie się składać z trzech budynków o łącznej powierzchni 88 200 mkw. Największa z planowanych hal o powierzchni 38 500 mkw. oraz druga o wielkości 29 000 mkw., obecnie są już w budowie. Właścicielem i deweloperem parku jest firma Hillwood.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8408

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane