Bielska spółdzielnia Społem konkuruje z hipermarketami

Autor: www.dlahandlu.pl 11 lipca 2012 09:50

Jak informuje KZRSS Społem, mimo, że w Bielsku Podlaskim utrzymuje się silna konkurencja hipermarketów, to liczebność sklepów należących do bielskiej spółdzielni "Społem" utrzymuje się na stabilnym poziomie. Są to obiekty handlowe (w większości własne), które wymagają modernizacji i ulepszeń powierzchni sprzedaży. Spółdzielnia systematycznie je modernizuje i rozbudowuje. Jak podkreśla, robi to wyłącznie z własnych funduszy, nie korzystając z kredytów bankowych.

W kwietniu b.r. został oddany do użytku rozbudowany i unowocześniony sklep "Hurcik" na jednym z osiedli Bielska Podlaskiego. Natomiast na innym osiedlu w maju b.r., powstał nowy sklep spożywczy bielskiej "Społem" PSS. Jak mówi Eleonora Sieredzińska, zastępca prezesa zarządu spółdzielni : "- Najsilniejszą bronią tych sklepów jest dobra opinia. Tu nasi handlowcy muszą zapracować na szacunek wśród miejscowego społeczeństwa. Wówczas najlepszym zabiegiem marketingowym jest marketing szeptany - gdzie jedna pani opowie drugiej pani np. o doskonałym pieczywie, które można kupić w społemowskim sklepie."

Dbając o osiedlowe placówki handlowe, bielska "Społem" PSS koncentruje się także na wizerunku centralnie położonych sklepów. Również w maju b.r. zakończono proces modernizacyjny jednego ze sklepów "Lux".

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,38

  • Śr

    4,79

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9961

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane