PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

BioBazar otwiera stoisko w Wilanowie

Autor: dlahandlu.pl 6 maja 2011 11:51

Od 7 maja BioBazar - warszawski targ produktów ekologicznych, który na stałe działa na terenie dawnej fabryki Norblina, otwiera swoje stoisko w Wilanowie.

W soboty w godzinach od 10 do 15 na terenie parkingu przy ulicy Kostki Potockiego (za budynkiem Poczty Polskiej) będzie można zrobić certyfikowane zakupy ekologiczne.

Na stoisku BioBazaru w Wilanowie wśród dostępnych produktów ekologicznych znajdą się między innymi certyfikowane wędliny, pieczywo, nabiał, ziemniaki, świeże i wędzone ryby, miody, ciasta i ciasteczka, przetwory warzywne i owocowe, makarony i wiele innych produktów. Wszystkie posiadają certyfikat Rolnictwa Ekologicznego, zaświadczający, że żywność ta jest wolna od składników modyfikowanych genetycznie, w czasie uprawy nawożona była tylko naturalnie i nie zawiera żadnych sztucznych barwników, wypełniaczy i ulepszaczy. W ofercie znajdą się także ekologiczne kosmetyki i naturalne środki czystości, produkowane na bazie kwasów roślinnych, nieszkodliwe dla środowiska.  

Także 7 maja na BioBazarze w Norblinie - jak w każdą pierwszą sobotę miesiąca - Europejska Platforma Recyklingu i Fundacja Zielony Horyzont organizują zbiórkę elektrośmieci i zużytych baterii.

Czytaj więcej o BioBazarze

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7994

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane